• Новак
Y20 бебе облека во есен зима jumpsuit памук бебе триаголник ха облека Машко и женско бебе различни изборни 2 парчиња/set

Y20 бебе облека во есен зима jumpsuit памук бебе триаголник ха облека Машко и женско бебе различни изборни

DEN 667.00
DEN 667.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


6 M Препорачува висина 50-60cm
9 M Препорачува висина од 60-70cm
12 M Препорачува висина од 70-80см
12-18 МИЛИОНИ Препорачува висина 80-85cm
18-24 M Препорачува висина 85-90cm

Главните карактеристики

Бебе Возраст:
6m, 9m, 12м, 12 до 18 милиони, 18 to24m
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Y20
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати

Избор на клиент