• Новак
YESPURE промет на Големо со 4.7 Инчен Фенси Bowknot Крзно Топката Funda Celular Мека Стп Кожа Телефон Случаи За Iphone 6/6S

YESPURE промет на Големо со 4.7 Инчен Фенси Bowknot Крзно Топката Funda Celular Мека Стп Кожа Телефон Случаи

DEN 456.96
Во достапна форма

Пристапност

YESPURE промет на Големо со 4.7 Инчен Фенси Bowknot Крзно Топката Funda Celular Мека Стп Кожа Телефон Случаи За Iphone 6/6 S
Забелешка : за Било какви прашања ве молиме слободно да контакт со нас и да ни пишуваат на Ali Express порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
Јас f треба други модели на овој телефон случај, стр ls кликнете подолу.

Главните карактеристики

Бренд Име:
YESPURE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6s
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Ткаеше,Симпатична
Големина:
4.7 inch
Карактеристики:
стп телефон случај
Модел:
за iphone
Материјал:
PU
дизајн:
симпатична телефон случај
Функција:
Нула-доказ shockproof
функција 1:
Був телефон случај
Карактеристика 2:
Стп Задниот Поклопец
функција 3:
Задниот Капак На Телефонот Случај
ОЕМ:
Поздравен
Пакет:
1 КОМПЈУТЕР случај
карактеристика 4:
Стп Кожа Телефон Случаи За Iphone 6/6S

Избор на клиент