• Новак
1pc висок квалитет 220V 300w Електрични Комерцијални мраз дробилката мраз машина голем капацитет брзо практични iice машина

1pc висок квалитет 220V 300w Електрични Комерцијални мраз дробилката мраз машина голем капацитет брзо практични

DEN 14174.00
DEN 14919.84
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


1pc висок квалитет 220 V 300w Електрични Комерцијални мраз дробилката мраз машина големи
капацитет брзо практични iice машина
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Describtion :

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Моќност (W):
300W
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
568
број:
G296
Име:
мраз дробилката
Производство на мраз:
5kg / мин
Капацитет на складирање:
8kg
Големина:
435 * 340 * 720cm
моќност:
220v / 300w
Тип:
Електричен
режим:
автоматски

Избор на клиент