• Новак
ТВ Логика Моќ Кабел Мини XLR да XLR 4 pin plug NC3MXX-Б - страна на Workhorse Опрема 50CM

ТВ Логика Моќ Кабел Мини XLR да XLR 4 pin plug NC3MXX-Б - страна на Workhorse Опрема 50CM

DEN 1728.00
Во достапна форма

Пристапност

Опис Овој кабел ви овозможува да моќ ТВ Логика или Alphatron производи од надворешен батеријата или извор на енергија со Антон Bauer XLR конектор. Вреден работник кабли се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат барањата за професионална камера екипи и се поддржани од страна на една година производителот гаранција. Главните Карактеристики Компатибилен со ТВ Логика и други производи што се користи 4-pin мини XLR моќ конектор

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ТВ Логика Моќ
Бренд Име:
SZJELEN

Избор на клиент