• Новак
weifang 495/K4100 R4105 R6105 дизел мотор и дизел генератор делови 12V/24V запре електромагнетниот за продажба

weifang 495/K4100 R4105 R6105 дизел мотор и дизел генератор делови 12V/24V запре електромагнетниот за продажба

DEN 1915.00
DEN 2016.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Воздух/Гориво Филтер За Елемент
3. Внесувањето Воздух/Издувна Цевка
18. Издувната цевка/лактот
20.
2) Weichai Deutz
3) Cummins , Lovol-Perkins
Мотори делови име :
1. нафта печат
9.филтер за воздух
14.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
дизел генератор

Избор на клиент