• Новак
intel XONE L5410 LGA 775 2.33 GHz/12MB/Quad-Core/ LGA775 Процесор 771 да 775 scoket ПРОЦЕСОРОТ работи на 775 плоча warrty 1 yare

intel XONE L5410 LGA 775 2.33 GHz/12MB/Quad-Core/ LGA775 Процесор 771 да 775 scoket ПРОЦЕСОРОТ работи на 775

DEN 575.52
Во достапна форма

Пристапност


1, ние обезбеди 12 месеци гаранција за ПРОЦЕСОРОТ ги прифаќа додатоци. ПРОЦЕСОРОТ изглед не се појавуваат сериозни оштетувања, сликите се земени од реалниот ПРОЦЕСОРОТ. Ние нема да се одговорни за било проблем предизвикан од страна на царинската управа на купувачот земјата. Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност. Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2 ~ 5 d ays откако се потврди времето е завршена. Ако вашата цел е затворена како безбедносни причини, тогаш треба да поднесе барање до aliexpress за плаќање верификација .
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање, плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање ред.
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 ~ 5 дена по плаќање потврдена.667 Автобус брзина (MHz) ? 1333 Пакет тип 771-земјиште ВО странска валута-LGA8 Приклучок тип Socket 771 (LGA771) Архитектура / Microarchitecture / Други CPUID 10676h Core повлекува C0 Следната повлекува QFTS Следниот производство повлекува SLBBK Процесор core Harpertown Производна технологија (micron) 0.33 GHz/12 MB/1333 MHz/Quad-Core/ LGA775 Процесор Општи информации Тип на ПРОЦЕСОРОТ / Микропроцесори Семејство Intel Xeon Процесори број ? L5410 Дел број EU80574 KJ067 N
BX80574 E5430 A
BX80574 E5430 P Фреквенција (GHz) ? 2.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
5410
фреквенција на процесорот:
2.3 GHz
Тип На Процесор:
Intel Xeon
Процесор Бренд:
Intel
Почетен Датум:
2008 година
Тип:
Quad-Core
Тип Socket:
lga 771
Пакет:
No
Интерфејс Тип:
чашката 771
Примена:
Десктоп
Главната Фреквенција:
2.3
Број на јадра:
Quad-Core
Intel Модел:
Xeon l5410
64-Битна Поддршка:
Yes
Чип Процес:
45 нанометри
L2 Кеш Капацитет:
12MB
Бренд Име:
Intel
моќност:
50W
Објектот Состојба:
Користи
Производи Статус:
Користи
L2 Кеш:
12MB

Избор на клиент