• Новак
Нови хартиените салфети serviettes decoupage оркестарот свадба партија фестивал коктел Божиќ Дедо Мраз мечка порибување снешко ткиво

Нови хартиените салфети serviettes decoupage оркестарот свадба партија фестивал коктел Божиќ Дедо Мраз мечка

DEN 335.52
Во достапна форма

Пристапност


Здраво,драг пријател.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница.
Ќе имаме бизнис патување во бангладеш од Февруари.26 до Март 4 .
Не можевме да организира пратка за време на нашиот бизнис патување,ние сме ценети за вашето трпение чека и љубезно разбирање.
Најдобри желби за вас.
Материјал : 100% чист raw дрвна целулоза, чиста природна храна одделение вода-базирани мастило, Животната средина Пријателски,Nontoxic.
Големина : 33*33cm,folden големина : 16.5*16.5 cm
Пакет : 2 пакети/многу, 20 парчиња/pack(2 слоеви/pc)
Вашиот вниманието ве молиме,салфетка хартија можеби малку збрчкана,mabye малку боја различни со различни компјутери, ве молиме да ни ги прости,ние се обидуваме се потрудиме.

Главните карактеристики

Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Шема:
Цртан Слика,Цртан филм животинско
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
160918SQSM001
Повод:
Божиќ
folden големина:
16.5*16.5 cm
отвори големина:
33*33cm

Избор на клиент