• Новак
Модерната Креативни Стакло Бар Табела Биро Кревет Кревет Светлина Ноќ Светилка Дома Спалната Соба Читална Осветлување Оркестарот Подарок Ѕвезда

Модерната Креативни Стакло Бар Табела Биро Кревет Кревет Светлина Ноќ Светилка Дома Спалната Соба Читална Осветлување

DEN 2371.00
DEN 2496.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Descriptiion : Креветот светилка придонесува на Corlorful амбиент за вашата спална соба или дневна соба средина. Материјал : Стакло Димензии : Однесуваат на фотографијата погоре. Напон : 110 V-240 V Тип : Кревет Светилка Пакет се Вклучени : 1 X Кревет Светилка Забелешка : јас не се на листата на сите количество достапни тука. Ако сакате повеќе, молам контактирајте ме. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Стакло
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Стакло Камен
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
#A
Заврши:
Железо
Карактеристики:
#A
Тип На Објект:
Биро Светилки
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
боја:
Слика се прикажани
Тип:
сензор за светло
Регионот на Производство:
Кина

Избор на клиент