• Новак
Сет 4PCS за Camry 2.2 SXV20 97-01 автомобил врата се справи со врата се справи со бела боја автомобил боја рачка

Сет 4PCS за Camry 2.2 SXV20 97-01 автомобил врата се справи со врата се справи со бела боја автомобил боја

DEN 1152.00
Во достапна форма

Пристапност


Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.ние не обврзуваат тарифа.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.

Главните карактеристики

Бренд Име:
gouhuo
Автомобил модел:
SXV20
Модел Година:
1997-2001
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Тип На Објект:
Рачки На Вратите

Избор на клиент