• Новак
100PCS 5*5*0.8 мм 5x5x0.8мм switch MP3,MP4,лап-топ компјутери,мобилни телефони најчесто се користат за префрлање SMD Такт се префрлите копчето префрлате

100PCS 5*5*0.8 мм 5x5x0.8мм switch MP3,MP4,лап-топ компјутери,мобилни телефони најчесто се користат за префрлање

DEN 310.56
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
Гаранција:
Стандард
Карактеристики:
Стандард
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Избор на клиент