• Новак
2017 Жените Едно Парче Костим За Капење Со Висок Намали Секси Monokini Бански Костуми Perfect Конкурентни Пливање Професионални Бански Traje Triatlon N

2017 Жените Едно Парче Костим За Капење Со Висок Намали Секси Monokini Бански Костуми Perfect Конкурентни Пливање

DEN 792.00
Во достапна форма

Пристапност

ако задоволството на нашите производи и серверот,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации да им помогне на повеќе други купувачот,Нека љубовта во секој агол на светот ви Благодариме .

Главните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
8007
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Sbart
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Материјал:
Полиестер,Lycra,Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
82% најлон + 18% spandex
Големина:
XL XXL XXXL 4XL
Боја Стил:
Природна Боја
боја:
Црна ; Сина
Функција:
Професионална ; Анти УВ ; Брз Сува ; Добар Еластичен
Стоки Име:
бански едно парче
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Избор на клиент