• Новак
EasyNail Супер! 5pcs Ув Гел лак Смена Стап Нерѓосувачки Челик Гел Отстранување Род 3d Нокти Diy Додаток Нова Алатка во Собата.

EasyNail Супер! 5pcs Ув Гел лак Смена Стап Нерѓосувачки Челик Гел Отстранување Род 3d Нокти Diy Додаток Нова

DEN 446.00
DEN 479.52
-7 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис на Материјалот : Steelness Пакетот вклучува :
5pcs
Слики

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Тласкач
Број На Модел На:
Триаголник Главата Ув Гел Лак Смена
Бренд Име:
Лесно Помине
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
125mm
Количина:
5pcs
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
15g
боја:
Сребро.

Избор на клиент