• Новак
JEAYOU највисоко Ниво на Квалитет Вистински Алигатор Кожа Види Рака Бенд За Омега/Jaeger/Зенит/IWC 20mm 21mm 22mm За Мажи

JEAYOU највисоко Ниво на Квалитет Вистински Алигатор Кожа Види Рака Бенд За Омега/Jaeger/Зенит/IWC 20mm 21mm

DEN 6191.52
Во достапна форма

Пристапност


- ОЕМ : Да
Гаранција :
- Нашата цел е задоволството на клиентите! Ако не s atisfied со производот,y ou може да се врати на starp без било какви причини во 7 дена пред да го користите!
-Што ќе се добие целосна наплата ако вашата цел не пристигнуваат од нас!
-Ние Гарантираме сите види ремени се 100% врвот жито кожа и сосема нов!
-Сите се пакуваат во добра состојба пред објектот disoatch!
-За нов рака,ќе се чувствувате малку е тешко на почетокот(бидејќи на тој процес,производ имаше потиснати во фабрика),но по неколку дена подоцна,JEAYOU види ремени ќе стане мека и удобна. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише.Не грижете се!
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела.
- Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (бои, пакети, вредноста на декларацијата, итн.
-Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.
- Поради различни екранот, бојата може да биде малку различен.

Главните карактеристики

Бендот Боја:
Црна и Бела Линија, Црна, Кафена и Бела Линија, Кафена, Темно Кафена WhiteLine, Темно Кафеава боја
Бендот Ширина:
14 за 12mm, од 18 до 16mm, од 18 до 18mm, 19 да 16mm, 19 да 18mm, 20 до 18mm, 21 за да 18mm, 22 да 18mm, 22 да 20mm, конекторот за да buttom
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
JEAYOU
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
без затворач
Број На Модел На:
EZ#W
Бендот Должина:
20cm
Бендот Боја:
Црна/кафеава/темно кафеава
конектор:
исечете
Бендот Големина:
14 за да 22mm
Сјај:
Сјајни
Пакување:
боја кутија
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.085kg
Се прилагодите:
Yes
ОЕМ:
Yes
Тест Извештај:
Yes

Избор на клиент