• Новак
Пак Јачина на Светлина и затемнување стил Реле Автомобил LED светилки drl Дење работи светлина за Toyota Camry 2015 година

Пак Јачина на Светлина и затемнување стил Реле Автомобил LED светилки drl Дење работи светлина за Toyota Camry

DEN 3628.00
DEN 4218.24
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Пак Јачина на Светлина и затемнување стил Реле Автомобил LED светилки drl Дење работи светлина за Toyota Camry 2015 2016 година
Оваа цена вклучуваат ( лево + правото+контролер)
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Гаранција
1. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Сина, Жолта
Camry-Година:
2016,2015
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
18inch
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
TY-150
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
BINGWFPT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Материјал Тип:
ABS + LED
Специјални Функции:
дневната светлина
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Lumens:
1600lm
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Година:
2015-2016
Напон:
12v

Избор на клиент