• Новак
Сребро Позлатен Цвет Шарм Нараквици За Жени Со Сини Кристал & Стакло Murano Монистра Нараквици Pulseira SBR160228

Сребро Позлатен Цвет Шарм Нараквици За Жени Со Сини Кристал & Стакло Murano Монистра Нараквици Pulseira SBR160228

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Сребро Позлатен Цвет Шарм Нараквици За Жени Со Сини Кристал & Стакло Murano Монистра Нараквици Алки Pulseira SBR160228 Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Тежина : 49g Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа,ако ви треба кутија,можете да кликнете тука за да го купат

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
SBR160228
Материјал:
Кристално
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
LongWay
Метал:
Еко-Пријателски Цинк Легура
обложено:
сребро позлатен
Камен:
Кристал & Стаклени Монистра
Обликот:
Цвет
Тип:
шарм хривнија
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Број На Модел На:
SBR160228
боја:
сини кристал монистра
превозот:
Бесплатен превозот
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент