• Новак
1000pcs/многу 10ml Јасно Стаклена Цевка Со Плута, 10cc Цевка Стаклено Шише,1/3oz Плута Stoppered Ампули за Накит,монистра Екранот,24*40mm

1000pcs/многу 10ml Јасно Стаклена Цевка Со Плута, 10cc Цевка Стаклено Шише,1/3oz Плута Stoppered Ампули за

DEN 13344.00
Во достапна форма

Пристапност

Повратни информации Нашиот успех зависи од вашата поддржува. 70% од нашите производи се извезуваат.Име : Стаклена Цевка со плута,плута stoppered ампули,плута цевка шише Дијаметар : 24mm Висина : 40mm Moer големини се на располагање од 0. Нашите стаклени шишиња се широко се користи во области на медицината, козметика, декоративни и складирање. Секако, пред тоа, треба да се обезбеди доказ. Ако само неколку цел многу, ве молиме љубезно цел dirrectly. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање пораки Попуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите. Како да стигнат до нас? Од страна на центарот од Страна на trademanger Квалитет и Квантитет Гаранција Ако најдете било каков проблем во врска со квалитетот или quanitty, ве молиме ги споделите со нас, ние повторно ќе се испрати или наплата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
2440
Големина:
10ml 10cc 1/3oz

Избор на клиент