• Новак
6 Инчи/8 Инчен 2 парчиња бела шарени bakeware печење садови и тави ау gratin јадења керамички зајакнување на порцелански ориз лазања плоча

6 Инчи/8 Инчен 2 парчиња бела шарени bakeware печење садови и тави ау gratin јадења керамички зајакнување на

DEN 1823.00
DEN 2025.60
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Ова производство се продаваат од страна на собата.(едно парче 6inch+едно парче 8inch=2 парчиња)

Главните карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Печење Јадења & Тави
Материјал:
Керамички
Печење Јадења & Тави Тип:
Ау Gratin Јадења
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
KW001

Избор на клиент