• Новак
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 компјутери колекција вистински црна Lucanus плоштадот луциден

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10 компјутери колекција вистински црна Lucanus плоштадот луциден

DEN 1836.00
DEN 2447.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu. Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail .
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
АВТОМАТ
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Смола
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
60g
Надворешниот Дијаметар:
mix style

Избор на клиент