• Новак
4PCS 5X10X3 Метал Штитови Лежишта ABEC-3 MR105 ZZ /W3 спојки имајќи

4PCS 5X10X3 Метал Штитови Лежишта ABEC-3 MR105 ZZ /W3 спојки имајќи

DEN 146.00
DEN 153.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Модел MR105 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 5 Надворешниот Дијаметар(D) 10 Ширина (Б) 3 Печати Тип ZZ (Две страни метал) Материјал Имајќи челик (Gcr15) датумот на Породување По барање испорака
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние може да се 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HWB
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Имајќи
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
no
Структура:
Челик
Тип:
Топката
is_customized:
Yes

Избор на клиент