• Новак
Транспарентен Капа Бледо Злато Airless Шише Пумпа Лосион Refillable Пакување во Шишиња, Козметички Контејнерски 2 парчиња/многу Шминка Алатки

Транспарентен Капа Бледо Злато Airless Шише Пумпа Лосион Refillable Пакување во Шишиња, Козметички Контејнерски

DEN 249.60
Во достапна форма

Пристапност

Пополнување инструкции : На airless шише мора да се полни со течност, кога ќе ги користите во прв пат. Пакетот Вклучува : 2 buc/многу Големина : 15ml 95*32-милиметри 30ml 114*32-милиметри 50мл 140*32-милиметри Шише е не-токсични и невкусна, тој е безбеден и удобен. Тоа не се распаѓаат токсични супстанции,висока воздухот стегање, не е лесно да се кршат. Тоа е популарна DTY алатки за cosmestic контејнери.(Одлично за патување или дома) Удобен за носење, се стави во рачна ташна, cosmestic кеси во секое време и насекаде.

Главните карактеристики

Спецификации:
15ml, 30ml, 50мл
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ЛП-10
Големина:
15ml 30ml 50ml
Материјал:
Пластични
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на клиент