• Новак
Сребро Месечината Pendant Ѓердан Темно Прозрачна Ѓердани Блескав во Темно Pendant Ѓердани на Жените Накит денот на Благодарноста Подарок

Сребро Месечината Pendant Ѓердан Темно Прозрачна Ѓердани Блескав во Темно Pendant Ѓердани на Жените Накит денот

DEN 85.00
DEN 141.60
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

Пол : Унисекс Метал : Бакар Боја : како на сликата Шема : месечината& дрвото на Животот Синџир Должина : 50cm Pendant Големина : 41*36mm Синџир Тип : Линк Синџир Пакет, Вклучувајќи : 1 парче ѓердан

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
Houbian
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Број На Модел На:
YG001
Материјал:
Бакар & прозрачна монистра
боја:
Зелена

Избор на клиент