• Новак
ПРИЈАТЕЛ Е ПРИЈАТЕЛСКИ Калај Знаци 15*30CM Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство Паб и Продавница ОРКЕСТАРОТ Ѕид Налепница

ПРИЈАТЕЛ Е ПРИЈАТЕЛСКИ Калај Знаци 15*30CM Метал Табличка Антички Метал Калај Сликарство Паб и Продавница ОРКЕСТАРОТ

DEN 389.00
DEN 480.00
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Железо
Големина : 30*15cm

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
9232
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package

Избор на клиент