• Новак
10PCS/Многу Usb Приклучок за Полнење Џек Клупа Порта Приклучок За Motorola Мото Z Droid Игра XT1650 М1 XT1635 Полнење Конектор

10PCS/Многу Usb Приклучок за Полнење Џек Клупа Порта Приклучок За Motorola Мото Z Droid Игра XT1650 М1 XT1635

DEN 433.00
DEN 456.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


10 PCS/Многу Usb Приклучок за Полнење Џек Клупа Порта Приклучок За Motorola Мото Z Droid Игра XT1650 М1 XT1635 Полнење Конектор
Потсетување :
1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Главните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
За Motorola Z Droid Игра XT1650 Конектор
квалитет:
Нов Висок Квалитет
Тип:
USB
Is_customized:
Yes
Компатибилни модели:
За Motorola XT1635 Полнење Порта

Избор на клиент