• Новак
2 инчен Влезот Универзален Мотор Издувни Цевки Избега со Отстранлив DB Убиец

2 инчен Влезот Универзален Мотор Издувни Цевки Избега со Отстранлив DB Убиец

DEN 1824.00
Во достапна форма

Пристапност


Вистински Карбонски Влакна и Нерѓосувачки Челик 51mm Влезот Мотор Издувни Цевки Пригушувач Модифицирани Мотоцикл Издувните Пригушувач Tailpipe со ДБ Убиец Тип A/B : Нерѓосувачки Челик Тип C/D : Real Карбонски Влакна + Нерѓосувачки Челик Влезот Внатрешен Дијаметар : 51mm 4 Модел големини се исти Доаѓаат со отстранлив DB Убиец; лесно да се инсталира и да ги отстрани Сите слики се реални производи
Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Издувни Цевки 1 КОМПЈУТЕР 51mm Конектор 1 КОМПЈУТЕР Отстранлив DB Убиец 1 КОМПЈУТЕР Менгеме 2 ПАРЧИЊА Спрингс 2 ПАРЧИЊА Куките

Главните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
Тип Б Сина
Објектот Тежина:
1.23kg
Објектот Ширина:
10.1cm
Бренд Име:
PHULEOVEO
Објектот Висина:
10.1cm
Објектот Должина:
27.5cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик, Карбонски Влакна
Објектот Дијаметар:
4.01inch
Специјални Функции:
51mm Влезот Универзален Мотор Издувните Пригушувач
тип б:
Нерѓосувачки Челик со Сино Крајот
Влезот дијаметар:
51mm
вкупна должина:
275mm
Цевка Должина:
150mm
Цевка со дијаметар:
102mm
боја:
Титаниум Имитација Боја со Сини Завршува

Избор на клиент