• Новак
НА ПРОДАЖБА 11.11 Цена Бесплатен превозот 20-35 дена Мики Дете се вози на електрична играчка мотор велосипеди За 1-5 години возраст бебето

НА ПРОДАЖБА 11.11 Цена Бесплатен превозот 20-35 дена Мики Дете се вози на електрична играчка мотор велосипеди

DEN 5530.00
DEN 6144.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Батеријата не е вклучен внатре, сите ве молиме да се купи од линкот подолу, ако не можете да го најдете во вашата локална. Некои метални материјали + боја како светлината!
3 поддршка за MP3 и мобилни игра на музика.
5 со посебен музички плеер копчиња и звучници копчето. Со контрола на јачина на звук функција, може да се прилагоди на големината на музика.
2 пред и по светлата користејќи LED светилка, светла и издржливи.
Мора да се знаат пред да го купите!! (многу важно)
Кога ќе го примите пакетот, ако се чувствуваат непријатно за секој мал проблем, или некои штета, ве молиме контактирајте ме во прв пат, ние мора да му даде сте задоволни решение, ние не ги почитуваат лошо feeback,,,се надевам дека секој клиент уживаат во еден убав шопинг искуство премногу : ))
Препорачуваме превозот methords : (E-ЕМС може да престане во крајот на 2017 година, ве молиме да обрнете на порано)
Во Франција, Шпанија, Холандија, АУ, велика БРИТАНИЈА,СЕКРЕТАР, САД, BR, UA, CA, SK, ЈП, препорачуваме E-EMS , 8-15 ден пристигне нормално, многу брзо и ниска цена!
Да АУ, нов зеланд, ЈП, ТИ, SK, ПЕТ, и во близина на некои Азиски земји, препорачуваме продавачот превозот methord ако не се итни, најниската цена и 30-55 дена нормално! (за ЕУ, САД, CA клиенти, ако сакате најевтиниот превозот methord, најдобро го купите 2 месеци однапред, затоа што треба за 60-85 дена нормално)
Да ohers земјата, како Европа, Америка , препорачуваме кина пост воздух парцели , цена е помеѓу ems и продавачи на превозот methord, нормално 30-45 дена.

Главните карактеристики

Карактеристики:
возење на
Пол:
Унисекс
Стил:
Мотоцикли
Бренд Име:
YOGOHALO
Број На Модел На:
M01
Тркала Број:
Три
Димензии:
77x40x38cm
Извор На Енергија:
Електричен
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Категории на производи:
мотоцикл
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
Место на Потекло:
Кина
Применливи Возраст:
1-3 години, 3-6 години
Боја:
розова, црвена, сина
Музика:
Yes
MP3 Џек:
Yes

Избор на клиент