• Новак
Кориснички Име Ракета Ѕид Налепници Деца Винил Отстранлив Ѕид Decals Насловна Оркестарот Спална Соба Уметност Мурали

Кориснички Име Ракета Ѕид Налепници Деца Винил Отстранлив Ѕид Decals Насловна Оркестарот Спална Соба Уметност

DEN 412.00
DEN 479.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

MVBoli ме Остави порака ,кажи ми : Custom name=___ ? Font = ___? Боја=___? Инаку,default Font - 4. Се врати и Наплата 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена. Кориснички Име Ракета Ѕид Налепници Деца Винил Отстранлив Ѕид Decals Насловна Оркестарот Спална соба Уметност Мурали Е Прилагодено : Да Matreial : Не-toxi, еколошки ПВЦ ,Винил Функција : Еко-Пријателски Технологија : Сечење (користење на 6 години) ако ви треба поголема големина или прилагодено боја, ве молиме контактирајте со нас слободно ЗАВРШИ Големина : 60x30cm стандардната боја : црна стандардниот Фонт : 4.
Превозот 1. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да се ВРАЌААТ или ОТВОРАЊЕ НА СПОРОТ, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Големина:
60x30cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
POOMOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Сообраќај
Број На Модел На:
DV6030
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент