• Новак
ново кристал супер сечење боја hot fix кристал /ss16 lt се зголеми 1440 компјутери секој многу ,одличен квалитет кристално амбуланта корегирање

ново кристал супер сечење боја hot fix кристал /ss16 lt се зголеми 1440 компјутери секој многу ,одличен квалитет

DEN 774.00
DEN 911.04
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


ново кристал супер сечење боја hot fix кристал /ss16 lt се зголеми 1440 компјутери секој многу ,одличен квалитет кристално амбуланта корегирање
Бренд : JPSTRASS
Материјал : кристално
Употреба : облека , капа ,чевли и облека
Превозот : продавачот за испорака метод
Превозот време : 20-90 дена
Предности : многу shinning
лепилото е многу силна
се користи во Minddle Исток на оецд и така натаму
1 бруто =144 парчиња
Answer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежни
JPSTRASS Кристал боја шема :
Кристал апликација

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
ss16 4mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SS16
Големина:
SS16
боја:
lt роуз
главниот пазар :
Европ и Северно-Американски земји
превозот:
продавачот превозот mehod
превозот време:
20-90 дена
Употреба:
чевли ,т-маица ,венчаница итн
сечење на лицето:
14
пакет количини :
1440
hot fix:
Кристал
Име:
JPSTRASS

Избор на клиент