• Новак
1Pc Жените Синџир Делфин Риба Anklet Хривнија Сандала Плажа Нога Накит Сребро Хривнија

1Pc Жените Синџир Делфин Риба Anklet Хривнија Сандала Плажа Нога Накит Сребро Хривнија

DEN 34.00
DEN 39.84
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Го фати овој убави додатоци за вас.
Прекрасен подарок за вас и вашите пријателки. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.
Пакетот Вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Anklet (без мало пакет)
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .

Главните карактеристики

Бренд Име:
Velishy
Метали Тип:
Никој
Должина:
27cm
Број На Модел На:
/
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура

Избор на клиент