• Новак
Нордиските Модерната LED Кристално Стакло Риба Лустерот Осветлување Тела Метал Droplight Светилка Дома Коридор Ресторан, Кафе Оркестарот Подарок

Нордиските Модерната LED Кристално Стакло Риба Лустерот Осветлување Тела Метал Droplight Светилка Дома Коридор

DEN 6918.00
DEN 9744.00
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Ова Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на нордиските шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight Материјал : Железо & Стакло Напон : 110-240 V Зрачењето Област : 10-55m 2 Моќност : 31 W-40 W Боја : Слика е прикажано Големина(Кол.*H) : Сликата се прикажани Пакет се Вклучени : 1 X Droplight(Сијалица не е вклучена)

Главните карактеристики

Абажур Боја:
3Fishes, 6Fishes, 9Fishes, 12Fishes
Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Карактеристики:
#A
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Напон:
110-240V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
#A
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
Регионот на Производство:
Кина
Стил:
Модерна
боја:
како Слика
Тип:
Лустерот

Избор на клиент

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни
  • Новак

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни

DEN 12874.00 14304.00

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.И на клиентите треба плаќате данок и должност