• Новак
( 10 компјутери/многу ) 2 Столбови 5.0 mm PCB Универзална Завртка Терминал Блок.

( 10 компјутери/многу ) 2 Столбови 5.0 mm PCB Универзална Завртка Терминал Блок.

DEN 321.60
Во достапна форма

Пристапност


2 Столбови PCB Универзална Завртка Терминал Блокови, Многу 10 КОМПЈУТЕРИ.
Теренот : 5.0 mm ( 0.197" ).
Производителот : GOOSVN. Дел број : GS007 S-5.0
Висок Квалитет.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ro HS Согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број на Контакти:
1 - 10
Број На Модел На:
TB-GS007S/2P-10
Диригент Големина:
16-26AWG
Тип:
.

Избор на клиент