• Новак
Класичен Лист Tassel Долг Ѓердан Жените Bijoux Нова Мода Накит Црн Синџир Ѓердани & Приврзоци

Класичен Лист Tassel Долг Ѓердан Жените Bijoux Нова Мода Накит Црн Синџир Ѓердани & Приврзоци

DEN 143.00
DEN 201.60
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Неделен Препорака

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Etrendy
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
long
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
видете ги деталите
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
ѓердан
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој

Избор на клиент