• Новак
2 парчиња/ многу Метален Craftwork Пенкало , Златен / Сребрена Металик Маркер Пенкало за Црна Хартија , ЦД

2 парчиња/ многу Метален Craftwork Пенкало , Златен / Сребрена Металик Маркер Пенкало за Црна Хартија , ЦД

DEN 79.00
DEN 92.64
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Големина : 14cm
Мастило : Сребрена / Golden
Уникатен влакна совет , погодна за пишување и цртање на хартија, текстил, кожа, пластика, стакло, керамика и CD
2 парчиња по нарачка
За Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

Главните карактеристики

боја:
Сребрена, Златна, Мешани 2 бои
Тип:
маркер пенкало
Тип:
Масло
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
тип на мастило:
Постојано
Број На Модел На:
MKP030S
Четка Совет:
Круг Пети
Dual-страна Пишување:
No
Пишување Медиум:
CD
Квантитет На Пакет:
12PCS/Кутија
Мастило Боја:
Сребрена/golden

Избор на клиент