• Новак
1pc СМ - 280S Lead-free Двојно дигитални Лемење Тенџере Лемење Лемење Desoldering Бања 280*200*45mm 21.2 KG 2000W

1pc СМ - 280S Lead-free Двојно дигитални Лемење Тенџере Лемење Лемење Desoldering Бања 280*200*45mm 21.2 KG

DEN 6432.00
Во достапна форма

Пристапност


За доброто на лична безбедност и машината не може да функционира нормално, не се сеќавам да изгори, празни кога се користи за да се поврзете со моќта на "основа" се користи во исто време да се обрне внимание на "теренот" не ги собереш на "нула".2 KG 2000 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува :
Describtion :
Моќност : 2000 W Температура опсег : 0-400 целзиусови степени степен Топење калај количина : 22.
Квалитетот на производите се гаранција е за сите користење на овој бренд во сите делови под услов на оригинални додатоци, инаку квалитетот не е гаранција.
Во близина на запалив гас и запалива и експлозивни предмети ќе биде забрането да се користи стопена калај печка.
2, со microcomputer чип интелигентна контрола, двојно дигитален дисплеј, интуитивен, јасна топлина чувствителност, брзо назад на температурата, температурна компензација.
Оваа калај шпоретот не водоотпорен производи, имајте на ум moistureproof во употреба.
4, калај печка поставите директно внесување на податоци со користење на допир копчиња, едноставен и прецизен. Компанијата сериозни изјава, ако имате такви работи се случуваат, компанијата не презема никаква одговорност.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Димензии:
536*285*120mm
Број На Модел На:
CM-280s
моќност:
2000W
Стопена калај содржина:
21.2 KG
Работен напон:
110V /220V
Температура:
0-400
Едб пан големина:
280*200*45mm
Број На Производ:
H0571

Избор на клиент