• Новак
Оригинални Нови 2.6 инчен екран на допир за Garmin 010-01162-00 Работ Туринг Плус GPS велосипед компјутерски екран на Допир панел digitizer

Оригинални Нови 2.6 инчен екран на допир за Garmin 010-01162-00 Работ Туринг Плус GPS велосипед компјутерски

DEN 2505.60
Во достапна форма

Пристапност

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. ако имате било какви треба, исто така, може да направи вашата нова нарачка, ние ќе ја испрати својата нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За време на овој период .
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Главните карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Екранот:
≤3
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
010-01162-00 Работ
Компатибилен Бренд:
за garmin
Големина:
2.6
Број На Модел На:
010-01162-00 Работ На Екранот На Допир
Тип:
капацитивни
Интерфејс Тип:
D-Sub

Избор на клиент