• Новак
19mm 20Pcs Автомобилската Силикони Завртка на Тркалото на Заштитна Капа за Audi A4 B6 A3 C5 A6 Q7 А1 А5 A7 A8 П5 R8 TT S4 S5 S6 S7 S8 SQ5

19mm 20Pcs Автомобилската Силикони Завртка на Тркалото на Заштитна Капа за Audi A4 B6 A3 C5 A6 Q7 А1 А5 A7

DEN 236.00
DEN 332.16
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Висок квалитет со силиконска, тешки мека и бришење отпорни.
Висока Температура Отпор, не можат да го издржат до 180
Директно одговара со 19 мм тркала завртки.
Лесна инсталација, само притиснете на орев покрива директно на завртки.
Спецификации :
Компатибилен : 19mm тркала завртки
Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Портокал Жолта Шарени,( Бидејќи на светлината и друга причина,Сликата имаат Боја Разлика )
Материјал : Силикон
Количина : 20 Pcs
Објектот Должина : 19mm
Објектот тежина : 5g / 0.2 оз
Пакет големина : 18 * 16 * 4 cm / 7 * 6 * 1.2 во
Пакет тежина : 100g
Пакет Листата :
20 * Тркала Орев Маска
Производ Покажува :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Ширина:
1.9cm
Објектот Тежина:
85g
Објектот Должина:
1.9cm
Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
Објектот Висина:
1.7cm

Избор на клиент