• Новак
Тенка винил Фотографија Студио Високи Винил Позадина Дигитален принт Божиќ Backdrops ST-743

Тенка винил Фотографија Студио Високи Винил Позадина Дигитален принт Божиќ Backdrops ST-743

DEN 662.00
DEN 959.04
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ве молиме контактирајте со нас.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере . Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. Нема џеб на нејзиниот врв.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.

Главните карактеристики

Големина (мм):
210cmX150cm 7X5ft
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ST-743
Стил:
ретро
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500

Избор на клиент