• Новак
Лен Памучна Ткаенина Завеси За Дневна Соба Затемнување Rideaux Ролетни Луксузни Drapes Пастирски Флорални Прозорец Cortinas За Спална Соба

Лен Памучна Ткаенина Завеси За Дневна Соба Затемнување Rideaux Ролетни Луксузни Drapes Пастирски Флорални Прозорец

DEN 1176.00
DEN 1808.16
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Или можете да одберете да имате замена.Нема исклучоци!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ако предмети е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа ќе биде в onsidered користи и ние не ќе issure наплата или замена за вас.Доколку големината не одговараат за вашата мерење,ве молиме оставете пораки или контактирајте со нас слободно.Да Isreal Од Fedex ( 3-7 дена) или e Packet(7-14 дена);
3.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,специфични reasion за враќање,и вашата цел ID.Во Чиле Од UPS-от(3-7 дена) или Кина Пост Воздух(15-60 дена).Главниот процес начин е куки, grommet врвот,молив pleat,род џеб .
Ако вашиот прозорец е 150cm широк,ние ви препорачуваме 2 парчиња (W150cmx L250cm). Завесите се прилагоди .Ако тежината на пакетот е повеќе од 2 кг,тоа ќе се испраќаат од страна на Fedex,DHL,UPS-от ( 3-7 дена) во САД и Euopean земји.
Совети :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат од teh датум примени.Сепак,differernt монитори може да предизвика бои се разликува малку.Сите предмети се вистински снимање.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Големина:
W100cmxL250cm, W150cmxL250cm, W200cmxL250cm, W250cmxL250cm, W300cmxL250cm, W400cmxL250cm
Обработка:
Куки, Род Џеб, Молив Pleat, Grommet Врвот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
simba деко
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
HJB
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Тип:
Римската Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Завеси:
Vorhang Cortinas Rideau
боја:
Пинк & Жолта & Brown & Сина
Обработка начин:
Куки & Grommet Удирање
Функција:
Blackout & Декорација
Ролетни:
Drapes
Стил:
кинески
завеси за:
Спалната Соба & Дневна Соба & Кујна
Засенчување го оценувате:
70%
Локација:
Windows & Doors
Шема:
Цвет

Избор на клиент