• Новак
Јапонија Стил Дрво Мешајќи Бар Лажица со Долга Рачка за Мешање Кафе Мед, Џем Стапови Садови Додатоци Случаен Стил

Јапонија Стил Дрво Мешајќи Бар Лажица со Долга Рачка за Мешање Кафе Мед, Џем Стапови Садови Додатоци Случаен

DEN 278.00
DEN 428.16
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Јапонија Стил Дрво Мешајќи Бар Лажица со Долга Рачка за Мешање Кафе Мед, Џем Стапови Садови Додатоци Случаен Стил
Answer : ___________________________ Note : Pls забелешка кој модел ќе го сакал,ако не,ќе испрати случаен избор.
No. 2 не во акции.Другите четири модели може да се избере

Главните карактеристики

боја:
Случаен Стил
Flatware Тип:
Лажици
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
OUSSIRRO
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
MJBW16128

Избор на клиент