• Новак
Златен раб, Бела капа Airless Пумпа Шише Пластични Airless Шишиња Вакуум козметички Лосион Контејнери 2 компјутери/многу 30ml 50мл 100ml

Златен раб, Бела капа Airless Пумпа Шише Пластични Airless Шишиња Вакуум козметички Лосион Контејнери 2 компјутери/многу

DEN 244.80
Во достапна форма

Пристапност

Напомена : Ова не е refillable airless шише. Ве молиме пополнете до пред прицврстување . Ако ви се зацврсти пумпа главата на прв, тоа ќе биде тешко да се отвори повторно. Пакетот Вклучува : 2 buc/многу Големина : 30ml 45*80mm 50мл 45*99mm 80ml 45*118mm 100ml 45*140mm 120ml 45*155mm 150ml 45*181mm Шише е не-токсични и невкусна, тој е безбеден и удобен. Тоа не се распаѓаат токсични супстанции,висока воздухот стегање, не е лесно да се кршат. Тоа е популарна DTY алатки за cosmestic контејнери.(Одлично за патување или дома) Удобен за носење, се стави во рачна ташна, cosmestic кеси во секое време и насекаде.

Главните карактеристики

Спецификации:
30ml, 50мл, 80ml, 100ml, 120ml, 150ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml 50ml 80ml 100ml 120ml 150ml
Број На Модел На:
ЛП-5
Материјал:
Пластични
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на клиент