• Новак
10pcs 1 игла многу големина 130/21 dotec LQX5 SY1628 68X5 3201 индустриски игли за шиење за копчето крои машина бесплатен превозот

10pcs 1 игла многу големина 130/21 dotec LQX5 SY1628 68X5 3201 индустриски игли за шиење за копчето крои машина

DEN 240.00
DEN 479.04
-50 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
LQX5
Бренд Име:
ДАЛИ ЕК
Употреба:
машина за шиење
Тип:
Комплет За Шиење
Општо Име:
индустриски игла за шиење
Општ Модел:
SY1628;68X5;3201
Машина Апликација:
копчето и buttonhole машина за шиење

Избор на клиент