• Новак
Loo Покаже Mens Наука Вистински Веруваат или Не, Долг Ракав Возрасни Маици Обичните Мажи Tee

Loo Покаже Mens Наука Вистински Веруваат или Не, Долг Ракав Возрасни Маици Обичните Мажи Tee

DEN 820.00
DEN 911.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Бесплатен Превозот За Светот
3.
Измијте Совети 1. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. преглед Supersoft и удобно француски rib поврзана памук crewneck.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.4 - 73 - L - 110 / 43.Не пресврт или висат суво за да се избегне деформација, 3.
Rib Јака
Увезени.
Процеси
со двојно-игла вратот и на полите. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Барање : 1. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Овозможува Кошула, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Општи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на клиент