• Новак
s009 Хокеј Голманот ОБИЧАЈ Decal Ѕид уметност налепница Играч џерси ИМЕ и БРОЕВИ Деца Бесплатен Превозот

s009 Хокеј Голманот ОБИЧАЈ Decal Ѕид уметност налепница Играч џерси ИМЕ и БРОЕВИ Деца Бесплатен Превозот

DEN 495.00
DEN 619.20
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Модел Бр. : S009
Големина на : medium 57cmx76cm големи 102cmx122cm
На работа ве молиме оставете ги следниве информации во paypal "цел детали" / "забелешка на продавачот" или едноставно контактирајте ме на e Bay пораки.
1.Име : _____
2. Број : _____
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, руменило, Кафеава, Темно Сива, Портокалова
Големина:
57CMX76CM, 102CMX122CM
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
S009
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Име:
Ѕидот Налепници
Состојба:
Нови
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
Кеси

Избор на клиент