• Новак
1pc висок квалитет на Електрична Комерцијални мраз дробилката мраз машина голем капацитет брзо практични iice машина 220V 300w

1pc висок квалитет на Електрична Комерцијални мраз дробилката мраз машина голем капацитет брзо практични iice

DEN 8978.00
DEN 9450.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


1pc висок квалитет на Електрична Комерцијални мраз дробилката мраз машина голем капацитет брзо
практична iice машина 220 V 300w
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Describtion :

Главните карактеристики

Број На Модел На:
189
Напон (V):
220v
Бренд Име:
ZJMZYM
Моќност (W):
300W
nuimber:
G295
Име:
мраз дробилката
моќност:
220 V, 50 hz
Моменталната Оценка:
3.5 Еден
Брзина:
320R / M
Номинална моќност:
300W
Мраз капацитет:
200KG / H
Капацитет на складирање:
5KG
режим:
Електричен
Големина:
28*36*55cm

Избор на клиент