• Новак
МИНИ кукла куќа Siwan глина сцена настроената мини-симулација модел

МИНИ кукла куќа Siwan глина сцена настроената мини-симулација модел

DEN 201.60
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
материјал : Метал
Големина На : рунда 1.5 cm
Објектот вклучуваат : Оваа цена е само едно шише настроената модел Нема слики и други бебе други бебе продавница за продажба
Повеќе убави куклена куќа предмети ве молиме да ја посетите мојата продавница
Во комбинација испорака
Ние не се во комбинација за испорака. Од втората точка сте го купиле во мојата продавница, го одземе еден dollor превозот ракување секоја цена. На пример, ако сте го купиле 3 објектот, вкупната цена одбие ; купи 5 објектот, вкупната цена одбие
Можете да платите за ставките директно. Јас ќе ви вратат во комбинација испорака цена за вас наскоро. Или ќе го поставите цел, но не се плаќаат, и да чекаат за мојата сметка. Нормално, ќе ви го испратам фактура во еден ден.
За превозот време :
Предмети ќе биде испорачуван trackable Кина пост парцела Во 2 работни дена по вашата исплата,
превозот време може да се земе за 7-15 работни дена за САД ,
По 15-20 дена во други земји.

Главните карактеристики

Класификација:
Кујна
Предупредување:
Не дозволувајте детето да се игра осамени да се спречи проголта
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Метал
Скала:
1
Тип:
Готови Производи
Број На Модел На:
CCM1140

Избор на клиент