• Новак
Висок Квалитет Памук Бања Пешкир Браун Везени Правоаголна Крпи За Возрасни Плус Згусне 5 Ѕвезди Хотел Крпи

Висок Квалитет Памук Бања Пешкир Браун Везени Правоаголна Крпи За Возрасни Плус Згусне 5 Ѕвезди Хотел

DEN 2588.00
DEN 2875.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
кафеава, бела
Големина:
150cmx80cm
Техника:
Ткаени
Апсорпција:
5s-10-ти
Шема:
Извезена
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Бања Пешкир
Стил:
Обична
Материјал:
100% Памук
Тежина:
0.81
Број На Модел На:
LX01
Расположливиот:
No
Обликот:
Правоаголни
Функција:
Мека

Избор на клиент