• Новак
Новиот Дизајн Vestidos Де Novias Домот Beading Sequined Душо Сатен А-Линија Свадба Фустан, Булчински Gown 8093929 Плус Големина

Новиот Дизајн Vestidos Де Novias Домот Beading Sequined Душо Сатен А-Линија Свадба Фустан, Булчински Gown 8093929

DEN 4514.00
DEN 4752.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Со нетрпение очекувам да работам со вас!
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Така, првиот следење на број кои ние ги доставуваме е привремено, кога парцела пристигне HK DHL, тие ќе го промени AWB и ни даде групно следење на број. ако итна useing,ве молиме изберете брза испорака.Ви благодариме. П : Што е вашиот превозот начин?
О : за Да бидете сигурни дека сите купувачи да добиете на пратката во времето и безбедно, повеќето од нашите парцели се испраќаат од страна на кина пост, се очекува некои земји (Русија и Блискиот Исток) кои имаат проблеми со сопствени грешки, ние испрати со ЕМС само. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас. П : Треба фустан за Партија, Свадба, или под Итно.
За Повратни Информации
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.
Трговија на големо Vestido Де Noiva 2015 Класичен Дизајн Совршен Casamento Бисер линија Strapless Облека Де Mariage Свадба Фустани ОЖ 6642
Новиот Дизајн Vestidos Де Novias Домот Beading Sequined Душо Сатен А-Линија Свадба Фустан, Булчински Gown 8093929 Плус Големина
Фото Покаже :
мерењето на овој фустан во големина 2 што е наведено подолу :
Биста : 72 CM ( 28inches )
Половината : 53 CM ( 21inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 4 што е наведено подолу :
Биста : 77 CM ( 30inches )
Половината : 58 CM ( 23inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 6 што е наведено подолу :
Биста : 82 CM ( 32inches )
Половината : 63 CM ( 25inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во size 8 што е наведено подолу :
Биста : 87 CM ( 34inches )
Половината : 68 CM ( 27inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 10 што е наведено подолу :
Биста : 92 CM ( 36inches )
Половината : 73 CM ( 29inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 12 што е наведено подолу :
Биста : 97 CM ( 38inches )
Половината : 78 CM ( 31inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 14 што е наведено подолу :
Биста : 102 CM ( 40inches )
Половината : 83 CM ( 33inches )
Колковите : Слободен
мерењето на овој фустан во големина 16 што е наведено подолу :
Биста : 107 CM ( 42inches )
Половината : 88 CM ( 35inches )
Колковите : Слободен
Сите се облекуваат вкупната должина на : 130-135 CM (51-53 инчи од underarm да полите)
Ве молиме споредете ги вашите мерење со нашите акции се облекуваат мерење за да се провери дали на берзата се облекуваат големина одговара на вас!
ние ги користиме кина пост превозот бесплатен превозот,тоа ќе треба за 25-30days.

Главните карактеристики

НИ Големина:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Жан Љубов
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Душо
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
За Бремени Жени:
No
Декорација:
Ruched,Нивоа
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Вистински Слики:
No
Број На Модел На:
8093929
Sleeve Стил:
Без ракави
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Слика Тип:
Референца Слики

Избор на клиент