• Новак
Wisehawk мини блокови Аниме Finding Dory Немо микро пластични акција фигури нано градење на цигли едукативни играчки за деца подароци.

Wisehawk мини блокови Аниме Finding Dory Немо микро пластични акција фигури нано градење на цигли едукативни

DEN 576.00
Во достапна форма

Пристапност


Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Пост Воздух Mail (PAM) : се проценува дека производите ќе пристигнат дестинација меѓу 15-90 дена според
во различни услови.
Answer : ___________________________ Note :
1.Испорака
Ние ќе има за цел да ја испратите вашата нарачка помеѓу 3 работни дена, а ние ви ги нудиме следниве испорака опции
кога сте на ставање на ред со нас. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате
ни ако имате било какви сомнежи во врска со нашите производи.Цел износ од помалку од 5 долари ќе бидат испратени преку"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"(без меѓународно следење на Бр.Топла продажба на предмети;
4.Висок квалитет,конкурентна цена,најдобра услуга;
5.Сандак и стоки ќе се чуваат посебно кога пратката за да се намали превозот цена.Други Политики
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сепак, понекогаш во текот на продажба периоди или други зафатен периоди испораки може да
трае подолго.

Главните карактеристики

боја:
2422 без кутија, 2423 без кутија, 2424 без кутија
Тип:
Блокови
Бренд Име:
МУДРО ЈАСТРЕБ
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Мини блокови,Мали делови,не е за деца под 3 години.
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
2422
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Име На Модел:
Мудро јастреб & lno дијамант nanoblock играчки
Сертификат:
ASTM,EN71,62115
Функција:
Формативно Образование
OEM/ODM :
Прифатливо
Олово Време:
Во рок од 1 недела
Рок на плаќање:
ВИЗА,T/T,Western Union,Paypal, итн.
вид бизнис:
Продажба & Wholesales
Веб-сајт:
www,gxtoys.com & www.wisehawk.en.alibaba.com
Skype :
coradu-gxtoys
Стил:
Пластични градење на блок играчка,Цртан филм Играчка,DIY Играчки,Едукативни Играчки

Избор на клиент