• Новак
Масовен Проток на Воздух Сензор Мете За LAND ROVER FREELANDER 2.0 ДИ 0 281 002 182 0281002182 AMR5707 MHK100850

Масовен Проток на Воздух Сензор Мете За LAND ROVER FREELANDER 2.0 ДИ 0 281 002 182 0281002182 AMR5707 MHK100850

DEN 676.00
DEN 751.68
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани
Пакет содржи : 1 X компјутери
OE Број :
0281002182 , AMR5707, MHK100850
AMR 5707 , MHK-1008-50 , MHK 1008 50
Fitment :
02.1998 - 11.2000 LANDROVER FREELANDER (LN) 2.0 ДИ 72kw
02.1998 LANDROVER FREELANDER Мека Врвот 2.0 ДИ 72kw
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Главните карактеристики

Повторливост:
AMM19735,42902,86076
Вител Тип:
7516076,AMR-5707,QM746
Hysteresis:
MHK 1008 50
Резолуција:
213719735010
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
AMR 5707,MHK-1008-50
Тип:
Термички Тип
Бренд Име:
ICIFAUTO
Чувствителност:
0 281 002 182
Мерен Опсег:
0281002182,AMR5707,MHK100850

Избор на клиент

Freeshipping HEF4053 HEF4053BT
  • Новак

Freeshipping HEF4053 HEF4053BT

DEN 724.00 762.24

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Freeshipping AIC23 AIC23B-45W TLV320AIC23B
  • Новак

Freeshipping AIC23 AIC23B-45W TLV320AIC23B

DEN 724.00 762.24

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни