• Новак
0.2 мм Висок Квалитет Airbrush Додаток Airbrush Млазницата И Игла Замена за Airbrush Тетоважа Пиштол

0.2 мм Висок Квалитет Airbrush Додаток Airbrush Млазницата И Игла Замена за Airbrush Тетоважа Пиштол

DEN 120.00
Во достапна форма

Пристапност


Напомена :
-Драги пријатели,ве Молиме внимателно да се Избере стил сакате,ви благодариме
-Ако не изберете стил, ние ќе брод со стил 0.Квалитетот на производот.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и име е точно пред да купите.
Контактирајте со нас, прво кога ќе се сретне со проблеми.
Ние само брод вашата потврди адреса.
Сите предмети ќе се испраќаат преку Ali Express Стандард Превозот или SF Express
Увозни давачки , даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
Враќање & Наплата Ако нареди погрешно,ве молиме да ја откажете нарачката во рок од 1 ден и да го изберат разумот не сакам оваа цел ,ви благодариме.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката Брод од нашиот магацин во рок од 1-3 бизнис дена ,обично 3-7 дена да се добие пратката,откако објект е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме итно.Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот,но превозот на плаќање не се враќа.Дали сте задоволни со мојата услуга Плаќање 1.

Главните карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
18-0077
Бренд Име:
pinkiou
Стил:
1pcs 0.2 мм игла&1pcs млазницата

Избор на клиент