• Новак
RFDTYGR РК Мини 4wd 1.5 mm Стаклени Влакна Подобрување на Широка Предна Плоча Обичај FRP Дел За Tamiya МИНИ 4WD C098 6Pcs/многу

RFDTYGR РК Мини 4wd 1.5 mm Стаклени Влакна Подобрување на Широка Предна Плоча Обичај FRP Дел За Tamiya МИНИ

DEN 244.00
DEN 479.04
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

5 mm Стаклени Влакна Подобрување на Широка Предна Плоча Обичај FRP Дел За Tamiya МИНИ 4 WD
Точка Бр : МД-C098
Пакет : 6 КОМПЈУТЕРИ /многу
Материјал : Стаклени Влакна
Тоа е совршено погодна за Tamiya 4 МД chasis на пример : М-р,AR ,VS ,MS ,СУПЕР XX, СУПЕР 2 ,итн.29 Топла Продажба Цена US$ 0.42 Топла Продажба Цена US$ 2.29 Топла Продажба Цена US$ 2.
Ако нешто посебно да се случи ,ќе ве контактираме и да ви објаснам.
2Откако ќе испрати парцела, ние ќе испратиме следење на број за вас .32 Топла Продажба Цена US$ 2.06
Топла Продажба Цена US$ 2.
Ние може да направи било модел на карбонски влакна компоненти со било која форма, за повеќе детали, ве молиме не двоумете се да не контактирате во било кое време .59
RFDTYGR РК Мини 4wd 1.
ние ќе се потрудиме да работат за да се реши било каков проблем.47 Топла Продажба Цена US$ 0.29 Топла Продажба Цена US$ 2.
Превозот :
1пратката може да бидат испратени надвор within5 дена пат откако ќе се направи исплата.
МД е професионална фабрика со подобар квалитет и пониска цена !
Ние сме фабрика и добредојде на големо цел или мало цел .
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или со нашите услуги ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.

Главните карактеристики

боја:
бела, црвена, сина, црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Servos
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
МД-C098
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредноста 7
Бренд Име:
RFDTYGR
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Одделение-Up Делови

Избор на клиент